Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
19/06/2023 - 15:40

Ukryli to głęboko w ziemi. Nie spodziewali się, że policjanci znajdą ich kryjówkę

Młodzi mężczyźni posiadali środki odurzające. Nielegalny towar ukryli w przydomowym ogródku głęboko pod ziemią. Nie spodziewali się, że policjanci znajdą ich kryjówkę. Młodzi przestępcy wkrótce staną przed sądem.

Policjanci już od jakiegoś czasu podejrzewali, że młodzi mieszkańcy Nowego Sącza mogą posiadać środki odurzające. Postanowili to sprawdzili, dlatego kilka dni temu weszli do ich mieszkania i dokładnie je przeszukali. Szybko potwierdziły się ich przypuszczenia. W jednym z pokoi znaleźli brunatno-zielony susz roślinny. Identyczną substancję znaleźli w przydomowym ogródku, w zakopanym pod ziemią słoiku.

Zobacz też Przeżył prawdziwy koszmar. Związali, bili i grozili, że go zabiją. Jego auto spalili 

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani  i przewiezieni do komendy. Tam potwierdziło się, że zabezpieczona substancja to marihuana o wadze blisko 70 gramów – informuje Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji.

Młodzi mieszkańcy Nowego Sącza usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. Wkrótce staną przed sądem. Grozi im kara do 3 lat więzienia. ([email protected] Fot. KMP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu