Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 października. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
20/02/2020 - 12:10

Ukradł samochód listonosza. W aucie były pieniądze i przesyłki

O wielkim szczęściu w nieszczęściu może mówić listonosz, który został okradziony wczoraj (19 lutego) w Starym Sączu. Mężczyzna na chwilę pozostawił samochód z kluczykami w stacyjce. Ten moment wykorzystał złodziej, który ukradł auto z gotówką i przesyłkami. Na szczęście pojazd został bardzo szybko odnaleziony.

Sądeccy policjanci szukają złodzieja, który w Starym Sączu ukradł listonoszowi samochód. W aucie było około 25 tysięcy złotych. Oprócz gotówki znajdowały się tam również listy i przesyłki. Pracownik poczty zaledwie na chwilę pozostawił samochód z kluczykami w stacyjce. Jego nieuwagę wykorzystał złodziej, który ukradł pojazd. Nie ujechał jednak daleko. W oddalonej o kilkanaście kilometrów od Starego Sącza Przysietnicy z nieznanych przyczyn porzucił auto.

Zobacz też Policyjny pościg za kierowcą BMW. Stróże prawa dopadli go w Żeleźnikowej

Na szczęście po przeszukaniu samochodu okazało się, że nic z niego nie zniknęło. Stróże prawa prowadzą śledztwo i poszukują sprawcy kradzieży. Zwróciliśmy się do sądeckiej policji z pytaniem, czy jest jakiś postęp w tej sprawie. Czekamy na odpowiedź.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)