Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lipca. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
12/11/2018 - 12:25

Uderzył w niego samochód. Zginął kilkadziesiąt metrów od swojego domu

Samochód uderzył w spacerującego poboczem drogi pieszego. Niestety 37-letniego mieszkańca Moszczenicy nie udało się uratować. Zginął na miejscu. Gorliccy policjanci wspólnie z prokuratorem będą ustalać przyczyny tej tragedii.

Tragicznie zakończyła się niedziela (11 listopada) w powiecie gorlickim. Około godziny 19 w Moszczenicy na ulicy Gorlickiej doszło do dramatycznego wypadku. Samochód marki Honda Civic potrącił pieszego. Niestety siła uderzenia była tak duża, że mężczyzna zginął na miejscu. Lekarz z pogotowia stwierdził zgon.

Okazało się, że mężczyzna, który został potrącony przez auto to 37-letni mieszkaniec Moszczenicy, który mieszkał kilkadziesiąt metrów od miejsca wypadku. Pojazdem kierował młody mężczyzna. Razem z nim podróżowała kobieta.

W miejscu, w którym doszło do wypadku droga była całkowicie zablokowana. Gorliccy policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności dochodzeniowe i ustalali, jak doszło do tej tragedii. Jak na razie nie wiadomo czy pieszy miał na sobie odblaski? Czy w miejscu, w którym przechodził jest chodnik i oświetlenie oraz z jaką prędkością jechał kierowca?  

RG [email protected], Fot. Ilustracyjna Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)