Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 października. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
14/03/2020 - 08:00

Uderzył w auto, a potem w barierę. Lekarze walczą o życie motocyklisty [ZDJĘCIA]

Tragicznie zakończyła się podróż dla motocyklisty, który w Limanowej zderzył się z samochodem. Nieprzytomny kierowca jednośladu w bardzo ciężkim stanie został zabrany do szpitala. Lekarze walczą o jego życie.

Dramat rozegrał się w piątkowy wieczór około godziny 18.30 na ulicy Krakowskiej w Limanowej. Motocyklista najechał na Forda Fiestę, a następnie uderzył w barierę drogową. Jak podaje tv28, do wypadku doszło podczas wyprzedzania przez kierowcę jednośladu kolumny samochodów.

Zobacz też Zderzenie czołowe na drodze krajowej 75. Ciężarówka wpadła do jeziora

Jak udało nam się dowiedzieć od limanowskich strażaków, gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, motocyklista był nieprzytomny. Ratownicy medyczni udzielili mu pomocy i w bardzo ciężkim stanie zabrali go do szpitala, gdzie teraz lekarze walczą o jego życie.

Przez kilka godzin ulica Krakowska przez którą przebiega droga krajowa numer 28, była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze wyznaczyli objazdy. Ruch został na nowo wznowiony dopiero przed godziną 21. Limanowscy policjanci ustalają, jak doszło do tego wypadku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], fot. Paweł Grab TV 28

Tragiczny wypadek w Limanowej. Motocyklista miał prawie 4 promile alkoholu
Tragicznie zakończył się wypadek, do którego doszło w piątkowy wieczór w Limanowej na ulicy Krakowskiej. 29-letni motocyklista, który z wielką siłą uderzył w samochód, nieprzytomny został zabrany do szpitala. Lekarze walczyli o jego życie, ale jego stan był bardzo ciężki. Mężczyzna miał liczne obrażenia. Niestety zmarł w szpitalu. (Fot. Paweł Grab Tv28)


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)