Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
02/05/2021 - 13:05

Tych przestępców szuka policja. Sąd skazał ich na 2 lata więzienia

Małopolscy policjanci ścigają kolejnych przestępców listami gończymi. Mają do odbycia karę dwóch lat więzienia. Jeśli widziałeś któregoś z nich, koniecznie poinformuj o tym policję.

62-letni Jan Jamrozik z Krakowa jest poszukiwany listem gończym przez policję. Mężczyzna ma do odbycia karę dwóch lat więzienia za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która zajmowała się przemytem imigrantów.

Poszukiwany 62-latek w ostatnim czasie mieszkał w Krakowie przy ulicy Gen. Olszyny Wilczyńskiego. Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, poinformuj o tym policję. Funkcjonariusze czekają na wszelkie informacje pod numerem telefonu: 47 83 52 912 lub 112.

Policjanci szukają listem gończym także Marcina Krzyżanowskiego, który również ma do odbycia karę dwóch lat więzienia. 63-latek dopuścił się przestępstwa przeciwko mieniu. Poszukiwany ostatnio był zameldowany w Krakowie przy ulicy Urzędniczej.

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie teraz przebywa poszukiwany mężczyzna. Jednocześnie przypominają, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce, grozi kara pięciu lat więzienia. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020