Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
03/10/2022 - 22:20

Turyści w centrum miasta znaleźli jego zwłoki. Ciało leżało w potoku

Turyści spacerujący po Krupówkach w Zakopanem, znaleźli dzisiaj rano ciało mężczyzny. Zwłoki znajdowały się w potoku, który płynie tuż obok deptaka. Nie wiadomo, jak długo tam leżały. Policjanci próbują ustalić tożsamość nieszczęśnika.

Do makabrycznego odkrycia doszło w poniedziałkowy poranek. Turyści spacerujący po Krupówkach, zauważyli w Foluszowym potoku ciało mężczyzny. Natychmiast zadzwonili pod numer alarmowy i wezwali pomoc.

Zobacz też „Nikt go nie porwał”. Detektyw Rutkowski o zaginionym Jakubie Bocheńskim

Już po kilku minutach przyjechały straże pożarne, pogotowie ratunkowe i policja. Strażacy zeszli do koryta potoku po drabinie i wyciągnęli z wody ciało nieboszczyka. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Nie wiadomo, kim był i ile miał lat.  

Śledczy zabezpieczyli zwłoki nieszczęśnika. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja, której wyniki pomogą w ustaleniu przyczyny śmierci mężczyzny.

- Wyjaśnieniem okoliczności i przyczyn zgonu zajmują się teraz śledczy. Wstępnie ustalono, że zmarły to najprawdopodobniej 51-latek bez stałego adresu zamieszkania - wyjaśnia asp. szt. Roman Wieczorek z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. ([email protected] Fot. Policja Zakopane)Dziękujemy za przesłanie błędu