Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
04/05/2022 - 16:25

Trzymał w mieszkaniu narkotyki i... sam się zgłosił na policję

Sądeczanin miał w swoim mieszkaniu 300 gram narkotyków. Odkryli to policjanci, znajdując w nim m.in. amfetaminę i marihuanę. Co ciekawe, mężczyzna wiedząc, że wpadł, postanowił sam zgłosić się na komendę.

Policjanci co jakiś czas zatrzymują osoby, które przechowują znaczne ilości narkotyków. Niedawno ujęli 29-latka, który przewoził je w samochodzie i wpadł podczas kontroli drogowej. Tym razem sprawa dotyczyła 27-latka z Nowego Sącza.

Wszystko wydarzyło się pod koniec kwietnia. Funkcjonariusze ustalili, że może posiadać środki odurzające w swoim mieszkaniu. Nie zastali go, kiedy je przeszukiwali, ale znaleźli worki z białym proszkiem i suszem roślinnym.

Jak się potem okazało, było to ponad 160 gramów amfetaminy, prawie 120 gramów psychotropowego MDPV i kilkanaście gramów marihuany. Policjanci od razu rozpoczęli działania mające na celu, zatrzymanie sądeczanina.

To jednak nigdy nie nastąpiło, bo… sam zgłosił się na komendę. Świadomy tego, że wkrótce i tak wpadnie w ręce funkcjonariuszy, postanowił tego nie przeciągać. – Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi mu nawet do 10 lat więzienia – informuje policja. ([email protected], fot.: KMP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu