Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
28/04/2017 - 12:10

W tym wypadku ucierpiało dziecko! Trzy zniszczone auta a jedna osoba ma uszkodzony kręgosłup

Wczoraj (27. 04.) w Naszacowicach w gminie Podegrodzie doszło do wypadku z udziałem trzech aut. Kobieta kierująca jednym z nich ma uszkodzony kręgosłup. Jej obrażenia zadecydowały o tym, że sprawca odpowie za wypadek przed sądem. W tym wypadku ucierpiało też - na szczęście niegroźnie - dziecko.

Jak do tego doszło? – Kierujący oplem nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go citroena, który chciał skręcić w lewo. W efekcie opel uderzył w tył citroena a ten wskutek uderzenia znalazł się na lewym pasie i zderzył się czołowo z nadjeżdżającą toyotą – relacjonuje oficer dyżurny KMP w NS.

Zobacz też: Takim autem na majówkę już nie pojadą. Od tyłu w Wojnarowej

I choć wedle relacji strażaków ranne zostały dwie osoby, to tylko jedna odniosła naprawdę poważne obrażenia. Chodzi o kobietę, kierowcę toyoty, u której lekarze podczas badań w szpitalu stwierdzili złamanie jednego kręgu w obrębie klatki piersiowej. Co za tym idzie zdarzenie w Naszacowicach zakwalifikowane zostało jako wypadek. O losie sprawcy zadecyduje sąd.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i miejscowi.

- Dalsze działania po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez funkcjonariuszy Policji polegały na pomocy w załadunku uszkodzonych pojazdów na lawety oraz usunięciu pozostałości po wypadku w celu udrożniono ruch w obu kierunkach. Działania strażaków trwały ponad siedem godzin – relacjonują sami strażacy.

ES [email protected] Fot.: KM PSP w NS

Trzy zniszczone auta a jedna osoba ma uszkodzony kręgosłup. Ucierpiało też dziecko
Co się stało w Naszacowicach?


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe