Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
19/10/2020 - 15:30

Trwają poszukiwania 68-latki. Strażacy przeczesywali zarośla nad Dunajcem

Strażacy z Nowego Sącza, Biegonic i ratownicy z Grupy Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz przeczesywali zarośla nad Dunajcem w pobliżu mostu heleńskiego w poszukiwaniu zaginionej 68-latki. Służby ratunkowe w poszukiwania zaangażowali również psy tropiące.

Zaginiona mieszkanka Nowego Sącza w niedzielny poranek wyszła z domu przy ulicy Tetmajera i nie wróciła na noc. Rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu, ponieważ kobieta nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego. Jej bliscy nie mają pojęcia, gdzie teraz może się znajdować, dlatego poprosili policję o pomoc w poszukiwaniach.

- W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w niebieską kurtkę z kapturem, czarne legginsy i buty na koturnie, a przez ramię miała przewieszoną torebkę. Najprawdopodobniej nie ma przy sobie żadnych dokumentów, pieniędzy i telefonu – informuje podkom. Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.

Jeśli widziałeś Józefę J. albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, skontaktuj się z jej rodziną pod numerem telefonu 609 494 805 lub 534 888 337 albo z policją pod numerem telefonu 47 833 46 30 lub 112. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Rodzina Zaginionej)

Trwają poszukiwania Józefy Janik. Strażacy przeczesują zarośla nad Dunajcem
Strażacy z Nowego Sącza, Biegonic, a także ratownicy z Grupy Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz i policjanci przeczesują zarośla nad Dunajcem w pobliżu mostu heleńskiego w poszukiwaniu zaginionej Józefy Janik. Służby ratunkowe w poszukiwania zaangażowali również psy tropiące.


Dziękujemy za przesłanie błędu