Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
25/03/2019 - 11:50

Tragiczny wypadek w Obidzy: samochód wpadł do potoku. Nie żyje kierowca

Samochód wypadł z drogi, stoczył się po stromej skarpie i zatrzymał w potoku. Niestety nie udało się uratować życia kierowcy. Policjanci wspólnie z prokuratorem ustalali przyczyny tej tragedii.

W Obidzy w gminie Łącko doszło do tragicznego wypadku. Prawdopodobnie minionej nocy samochód wypadł z drogi, stoczył się ze skarpy i zatrzymał w potoku. Służby ratunkowe zostały wezwane dopiero dzisiaj rano kilkanaście minut przed godziną 7. Gdy dotarły na miejsce okazało się, że autem podróżował mężczyzna. Niestety na ratunek było już za późno. Lekarz stwierdził zgon.

Zobacz też Za nic mają przepisy drogowe. Omal nie doprowadzili do zderzenia czołowego

- Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ze Starego Sącza, zespół wypadkowy oraz technik kryminalistyki z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz podjęli szereg czynności mających na celu ustalenie jego przyczyn i okoliczności. Obecny był również biegły z zakresu ruchu drogowego. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań - informuje Aneta Izworska z sądeckiej policji. Śledczy ustalają, kiedy i jak doszło do tego wypadku.

- Silnik pojazdu był zimny, a z relacji osób z sąsiedztwa wynikało, że do zdarzenia mogło dojść w dniu poprzednim w godzinach nocnych - wyjaśniają strażacy.

Podobnego zdania jest nasz Czytelnik, który po przeczytaniu artykułu w naszym portalu, przesłał nam wiadomość.

- Okoliczni mieszkańcy zeznali, że słyszeli uderzenie około godziny 22 i nikt nie poszedł sprawdzić (co się stało - przyp.red.). Kierowca został znaleziony poniżej samochodu czyli z niego wyszedł i być może utonął - napisał do naszej redakcji twierdząc, że jest strażakiem, który brał udział w akcji, jednak chciał pozostać anonimowy. 

RG [email protected] Fot. OSP Kadcza / PSP Nowy Sącz

Tragiczny wypadek w Obidzy: samochód wpadł do potoku. Nie żyje kierowca
Samochód wypadł z drogi, stoczył się po stromej skarpie i zatrzymał w potoku. Niestety nie udało się uratować życia około 30-letniego kierowcy. Policjanci wspólnie z prokuratorem ustalali przyczyny tej tragedii.


Dziękujemy za przesłanie błędu