Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
29/11/2017 - 20:55

Tragiczny wypadek w Mszanie Dolnej na DK-28. Cztery osoby zabrane do szpitala

Cztery osoby trafiły do limanowskiego szpitala po zderzeniu osobówki z dostawczakiem w Mszanie Dolnej. Przez dwie godziny droga była całkowicie nieprzejezdna.

Na drodze krajowej numer 28 w Mszanie Dolnej zderzyły się czołowo dwa pojazdy - osobówka z samochodem dostawczym, który należał do Poczty Polskiej. Do wypadku doszło w środę (29 listopada) kilkanaście minut po godzinie 15.

Niestety nie obyło się bez osób rannych. Na pomoc poszkodowanym pośpieszyły trzy zespoły ratownictwa medycznego, dwa patrole policji i pięć zastępów straży pożarnej z Limanowej, Mszany Dolnej i Kasiny Wielkiej.

Zobacz także: Kraksa na Rondzie Solidarności. Roztrzaskała samochody i dostała mandat

-  Aż pięć osób zostało rannych. Cztery z nich trafiły do limanowskiego szpitala, a jedna po udzieleniu pomocy medycznej pozostała na miejscu - informuje oficer dyżurny limanowskiej straży pożarnej.

Przez prawie dwie godziny ruch na drodze krajowej numer 28 był całkowicie zablokowany. Kierowcy jadący w kierunku Limanowej i Rabki musieli szukać objazdów albo czekać cierpliwie, aż droga zostanie na nowo odblokowana.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjna OSP TęgoborzeDziękujemy za przesłanie błędu