Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 marca. Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
18/05/2018 - 10:05

Tragiczny wypadek w Młodowie. Nie żyje kobieta [ZDJĘCIA]

Niestety nie udało się uratować kobiety poszkodowanej w dzisiejszym wypadku w Młodowie. Jej stan był bardzo ciężki. Mimo reanimacji zmarła. Droga krajowa numer 87 jest już przejezdna.

Kilkanaście minut po godzinie 8 w Młodowie koło Piwnicznej doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się tam dwa samochody - Volvo i Ford.

- Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy o godzinie 8.34 - wyjaśnia oficer dyżurny sądeckiej straży pożarnej.

Zobacz też Poważny wypadek w Starej Wsi. Ciężarówka zderzyła się z busem. Są ranni

Fordem podróżowały dwie osoby. Obie zostały zabrane do szpitala. Ciężko ranna została pasażerka samochodu - kobieta była nieprzytomna. Strażacy wspólnie z ratownikami medycznymi reanimowali poszkodowaną. Udało się przywrócić jej funkcje życiowe, ale jej stan był bardzo ciężki. Zmarła w szpitalu. Miała zaledwie 38 lat. Volvo podróżował jedynie kierowca, który skarżył się na ból, dlatego również został zabrany do szpitala.

Droga krajowa numer 87 przez godzinę była całkowicie zablokowana, potem strażacy kierowali ruchem wahadłowo. Obecnie nie ma tam już żadnych utrudnień.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu tego zdarzenia wynika, że jadący w kierunku Starego Sącza kierowca forda, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym zderzył się z samochodem marki Volvo - wyjaśnia Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.

Z uwagi na stan osób poszkodowanych i brak możliwości zbadania stanu trzeźwości na miejscu zdarzenia, kierowcom pobrano krew do badań.

RG [email protected], Fot. OSP Piwniczna Zdrój

Tragiczny wypadek w Młodowie. Nie żyje kobieta [ZDJĘCIA]
Niestety nie udało się uratować kobiety poszkodowanej w dzisiejszym wypadku w Młodowie. Jej stan był bardzo ciężki. Mimo reanimacji zmarła. Droga krajowa numer 87 jest już przejezdna. (Fot. PSP Nowy Sącz)


Dziękujemy za przesłanie błędu