Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 lipca. Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
10/12/2018 - 19:40

Tragiczny wypadek w Łużnej. Konieczna była reanimacja

Samochód uderzył w pieszego. Niestety poszkodowany mężczyzna nie oddychał. Był reanimowany i w stanie krytycznym został zabrany do gorlickiego szpitala.

Dzisiaj około godziny 16.30 w powiecie gorlickim doszło do dramatycznego wypadku. Na drodze wojewódzkiej numer 977 w Łużnej samochód potrącił pieszego. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że starszy mężczyzna przechodził na drugą stronę jezdni. Wtedy nadjechało auto, które uderzyło w niego. Pieszy upadł na ziemię. Niestety był nieprzytomny i nie oddychał. Osoba postronna natychmiast wezwała pomoc i rozpoczęła reanimację.

Zobacz też Potrącenie pieszego na ul. Kolejowej. Co się stało?

Po kilku minutach na miejsce dotarła karetka pogotowia, straż pożarna i policja. Poszkodowany mężczyzna w ciężkim stanie został zabrany do gorlickiego szpitala. Lekarze walczą o jego życie. Droga wojewódzka w miejscowości Łużna jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego wypadku.

Kierowcy! Noga z gazu. Na drodze są trudne warunki do jazdy. Pada deszcz ze śniegiem. Jezdnia miejscami może być śliska.

RG [email protected], Fot. Ilustracyjna 

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


lipcowy miesięcznik