Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
14/09/2023 - 11:40

Tragiczny finał poszukiwań. Zaginiona Ewelina nie żyje, miała tylko 18 lat

Niestety, tragiczny finał mają poszukiwania 18-letniej Eweliny. Jej ciało zostało wyłowione z Wisły na wysokości stopnia wodnego Dąbie w Krakowie. Dziękujemy za pomoc naszym czytelnikom, którzy bardzo aktywnie włączyli się w poszukiwania nastolatki, udostępniając na portalach społecznościowych opublikowany przez nas artykuł o zaginięciu.


Poszukiwania zaginionej Eweliny z Krakowa

18-letnia Ewelina po raz ostatni była widziana 4 września. W tym dniu spotkała się ze swoimi znajomymi w centrum handlowym Bonarka w Krakowie. Około godziny 21 wracała autobusem miejskim nr 179 w kierunku Alei Focha. Niestety, nie dotarła do domu. Zniknęła bez śladu. 

Zobacz też Pilne! Zaginęła 18-letnia Ewelina. Ostatni raz była widziana w autobusie miejskim

Rodzina 18-latki zaniepokojona jej zniknięciem próbowała szukać jej na własną rękę, a gdy to nie przynosiło żadnego efektu, zgłosili zaginięcie na policję i poprosili funkcjonariuszy o pomoc. 

18-letnia Ewelina nie żyje 

Policja błyskawicznie rozpoczęła poszukiwania i opublikowała na swojej stronie komunikat o zaginięciu wraz z rysopisem i wizerunkiem zaginionej 18-latki. Ten komunikat rozpowszechniły media w całej Polsce, w tym również portal "Sądeczanin". Nasi czytelnicy bardzo zaangażowali się w poszukiwania. Opublikowany przez nas komunikat udostępniło na portalach społecznościowych ponad 2600 osób. 

Niestety, poszukiwania zaginionej Eweliny mają tragiczny finał. 11 września, w godzinach porannych, policjanci znaleźli jej ciało. Zostało wyłowione z Wisły na wysokości stopnia wodnego Dąbie. Rodzinie i bliskim tragicznie zmarłej Eweliny składamy wyrazy współczucia. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu