Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
31/07/2020 - 10:45

Tragiczny finał poszukiwań. W pustostanie znaleziono zwłoki 33-latka

Kilkudziesięciu strażaków i policjantów szukało zaginionego 33-latka, z którym od kilku dni bliscy nie mieli żadnego kontaktu. Niestety jego zwłoki zostały znalezione w jednym z niezamieszkałych budynków w Szczyrzycu koło Limanowej.

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 33-latka. Jego ciało zostało znalezione w jednym z pustostanów w Szczyrzycu. Niestety na ratunek było za późno. Mężczyzna od jakiegoś czasu już nie żył.

Od kilku dni bliscy 33-latka nie mieli z nim żadnego kontaktu. Obawiali się, że mogło mu się stać coś strasznego, dlatego poprosili o pomoc policję. W czwartkowe popołudnie przez wiele godzin zaginionego mężczyzny szukali strażacy, policjanci i ratownicy z Małopolskiej Cywilnej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej wraz z psem. Niestety po kilkugodzinnych poszukiwaniach w jednym z budynków znaleźli zwłoki zaginionego mężczyzny.

Zobacz też Policjanci poszukują listem gończym Damiana Dasmana. Co przeskrobał?

Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ciało. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja, której wyniki dadzą odpowiedź na pytanie, jak zginął 33-latek.

- Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich, ale dopiero wyniki sekcji potwierdzą bądź zaprzeczą nasze przypuszczenia – powiedziała w rozmowie z dziennikarzem „Sądeczanina” Małgorzata Odziomek, zastępca Prokuratora Rejonowego w Limanowej.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu