Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
21/06/2019 - 02:55

Tragiczny finał awantury domowej:mężczyzna groził bronią. Znaleziono jego zwłoki

Tragicznie zakończyła się awantura domowa. Mężczyzna miał grozić bronią policjantom wezwanym na miejsce, ale szybko został obezwładniony i zatrzymany. Po przesłuchaniu i postawieniu zarzutów został wypuszczony do domu. Niestety, tego samego dnia znaleziono jego zwłoki.

W środę 19 czerwca pod Nowym Sączem doszło do dramatycznego zdarzenia, o którym poinformowała nas Czytelniczka, która przesłała maila do redakcji.

- Uzbrojony mężczyzna groził bronią policjantom, słychać było strzały. Policjanci zachowali zimną krew i nie doszło do tragedii. Nikt nie ucierpiał – poinformowała nas nasza Czytelniczka.

Zobacz też Śmierć na drodze. Rowerzysta nie dotarł do celu podróży

Postanowiliśmy dowiedzieć się więcej w tej sprawie. Jak się okazało, sądeccy policjanci zostali wezwani do domowej awantury. Podczas interwencji, pijany mężczyzna groził im przedmiotem przypominającym broń. Funkcjonariusze byli zmuszeni oddać strzał ostrzegawczy, po którym mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany.  

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty. Sąd zastosował wobec niego środki zapobiegawcze, po czym został zwolniony do domu. Tego samego dnia śledczy po raz kolejny zostali wezwani pod ten sam adres. Znaleźli tam już zwłoki 56-latka. Tego samego, który usłyszał zarzuty. Sądeccy policjanci pod nadzorem prokuratora będą ustalać jak doszło do tej tragedii.

RG [email protected], Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020