Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 15 sierpnia. Imieniny: Marii, napoleona, Stelii
27/03/2019 - 14:10

Tragiczne odkrycie o poranku w Mszanie Dolnej. Policjanci znaleźli zwłoki

Nie żyje 86-letni mieszkaniec Mszany Dolnej. Jego ciało zostało znalezione dzisiaj rano. Śledczy wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś mógł przyczynić się do jego śmierci.

Tragicznie rozpoczęła się środa (27 marca) w powiecie limanowskim. Tuż przed godziną 9 służby ratunkowe zostały wezwane do Mszany Dolnej. Po dotarciu na miejsce okazało się, że w domu przy ulicy Spadochroniarzy znaleziono zwłoki starszego mężczyzny. Niestety na ratunek było za późno. 86-latek już nie żył.

Zobacz też Znaleźli w garażu zwłoki 25-latka. Prawdopodobnie targnął się na własne życie

Na miejscu pracowali limanowscy funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo – śledczej.

- Wstępnie wykluczono udział osób trzecich – wyjaśnia Jolanta Mól, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

To już kolejne zwłoki znalezione na Limanowszczyźnie w ostatnich dniach. Przypomnijmy. We wtorek (26 marca) w garażu przy ulicy Reymonta w Limanowej mieszkańcy znaleźli ciało 25-letniego mężczyzny. Natychmiast zadzwonili pod numer alarmowy i wezwali służby ratunkowe, które już po kilku minutach dotarły na miejsce. Niestety na ratunek było za późno. Młody mężczyzna już nie żył. Wszystko wskazuje na to, że targnął się na własne życie.

Zobacz też Strażacy wyważyli drzwi. W budynku znaleźli ciało kobiety

W tym samym dniu tuż przed godziną 14 pod numer alarmowy zadzwoniła zaniepokojona kobieta, która chciała odwiedzić samotnie mieszkającą mieszkankę Skrzydlnej. Mimo pukania w drzwi, 68-latka nie otwierała i nie odpowiadała na jej wołanie. Na miejsce natychmiast ruszyły służby ratunkowe. Strażacy wyważyli drzwi i weszli do budynku. Wewnątrz znaleźli ciało 68-letniej właścicielki. Niestety kobieta już nie żyła. Śledczy ustalili, że śmierć prawdopodobnie nastąpiła z przyczyn zdrowotnych.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjna arch. Sadeczanin.info / OSP SkrzydlnaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)