Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
10/05/2019 - 15:25

Tragedia w Obidzy. Samochód najechał na mężczyznę leżącego na jezdni

Samochód, którym kierowała kobieta, najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Niestety mimo reanimacji, poszkodowanego nie udało się uratować. Śledczy ustalają, jak doszło do tragedii w Obidzy.

Dramat rozegrał się minionej nocy, kwadrans po godzinie 23 w gminie Łącko. Samochód osobowy, którym kierowała kobieta, najechał na leżącego na jezdni mężczyźnę. Mimo, że kierująca zauważyła go, to nie zdążyła zahamować. Kobieta wezwała pomoc, ale niestety mimo reanimacji, poszkodowanego nie udało się uratować.

Zobacz też Przeżyli horror. Mercedes, którym podróżowali wbił się w drzewo

Policjanci z Nowego i Starego Sącza pod nadzorem prokuratora prowadzili czynności dochodzeniowe i ustalali, jak doszło do tej tragedii. Zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone. W najbliższym czasie zostanie wykonana sekcja.

Na razie nie wiadomo, dlaczego mężczyzna leżał na drodze. Śledczy nie wykluczają, że mógł zasłabnąć albo był pijany. Wszelkie wątpliwości rozwieją wyniki sekcji zwłok. Funkcjonariusze sprawdzili alkomatem kobietę podróżującą autem. Urządzenie nic nie wykazało. Kierująca była trzeźwa.

RG [email protected], Fot. Ilustracyjna

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach