Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
08/05/2020 - 13:00

Tragedia w Limanowej. Policjanci znaleźli zwłoki 65-latki

Dlaczego targnęła się na własne życie? Czy miała jakieś problemy? Jak na razie te pytania pozostają bez odpowiedzi. Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, mieszkanka Limanowej już nie żyła.

Kilka dni temu, w jednym z domów przy ulicy Fabrycznej w Limanowej, policjanci znaleźli zwłoki 65-letniej kobiety. Wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo. Mundurowi wspólnie z prokuratorem zabezpieczyli jej ciało do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczyli, aby ktoś mógł się przyczynić do jej śmierci.

Zobacz też Chciała popełnić samobójstwo. Uratował ją SMS wysłany do znajomego

W ostatnim czasie w naszym regionie bardzo często dochodzi do takich tragedii. Przypomnijmy. 20 kwietnia w garażu jednorodzinnego domu w Koniuszowej znaleziono powieszoną kobietę. Strażacy natychmiast odcięli ją i wspólnie z załogą pogotowia ratunkowego przez kilkadziesiąt minut prowadzili reanimację. Niestety nie udało się przywrócić akcji serca.

Kilka dni później 26 kwietnia w Starym Sączu przy ul. Parkowej doszło do kolejnej tragedii. Około 60-letnia kobieta popełniła samobójstwo. Niestety jej życia również nie udało się uratować.

Zobacz też Stary Sącz: kobieta popełniła samobójstwo. Pogotowie nie mogło jej pomóc

Z kolei w minioną niedzielę (3 maja) samobójstwo chciała popełnić mieszkanka Uścia Gorlickiego. Wcześniej jednak wysłała wiadomość SMS do swojego znajomego, który bardzo szybko zareagował i powiadomił służby ratunkowe. Na szczęście wszystko dobrze się zakończyło. Po pięciogodzinnych poszukiwaniach, zaginiona kobieta została odnaleziona w pobliżu swojego domu cała i zdrowa.

RG [email protected], Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)