Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
28/11/2021 - 10:15

Tragedia w Bereście. Nie żyje mężczyzna potrącony przez samochód

Dramat rozegrał się w nocy z soboty na niedzielę w Bereście. Jadący w stronę Krynicy samochód potracił pieszego. Na miejsce od razu zostały wezwane służby ratunkowe. Niestety, mimo reanimacji mężczyzna zmarł.

Fot.: OSP Berest

W ostatnim czasie mamy w naszym regionie plagę potrąceń. W ciągu kilku dni dochodziło do nich niezwykle często. Niestety, w kilku przypadkach okazały się być tragiczne w skutkach. W Łużnej zginął 23-latek, a w Rytrze 10-latek został zabrany do szpitala. To jednak nie koniec tragicznych informacji.

W nocy z soboty (27.11) na niedzielę dramat rozegrał się w Bereście (gmina Krynica-Zdrój). Strażacy zgłoszenie otrzymali o godzinie 23:37 i natychmiast ruszyli na pomoc. Jak się okazało samochód (Audi) prowadzony przez 25-letniego kierowcę, potrącił 68-letniego mężczyznę.

Fot.: OSP Berest

Do nieszczęścia doszło na drodze wojewódzkiej nr 981. Auto jechało od Florynki w stronę Krynicy. Potrącony pieszy był reanimowany. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Zmarł na miejscu. Droga była w tym czasie całkowicie zablokowana.

Przy zdarzeniu pracowali policjanci, wyjaśniający przyczyny tragedii i ratownicy medyczni. Obecni byli także strażacy z JRG Krynica oraz OSP Berest i OSP Piorunka. ([email protected], fot.: OSP Berest)Dziękujemy za przesłanie błędu