Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
21/12/2022 - 12:10

Tragedia przed samymi świętami. W okrutny sposób zamordował własną żonę

Straszna tragedia przed samymi świętami Bożego Narodzenia. Nie żyje 73-letnia mieszkanka gminy Dąbrowa Tarnowska. Kobieta została znaleziona w kałuży krwi. Została zamordowana przez własnego męża.


Policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają, co tak naprawdę wydarzyło się w nocy z soboty na niedzielę, w jednym z domów na terenie gminy Dąbrowa Tarnowska. Około godziny pierwszej, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, aby pilnie się tam udać. Pomocy potrzebowała 73-letnia mieszkanka.

Morderstwo w Dąbrowie Tarnowskiej 

Gdy policjanci wraz z załogą pogotowia ratunkowego dotarli pod wskazany adres, ich oczom ukazał się w dramatyczny widok. W budynku znajdowała się 73-latka, która miała na ciele rany zadane ostrym narzędziem. Jej stan był bardzo poważny. Ratownicy medyczni robili wszystko, co tylko było w ich mocy, aby uratować jej życie. Niestety nie udało się, kobieta zmarła.  

Zobacz też Przystanek śmierci. Ratownicy robili co mogli, ale ten nieszczęśnik już nie żył

Policjanci zabezpieczyli miejsce zbrodni i zatrzymali trzy osoby, które mogły mieć związek z przestępstwem. Po wykonaniu szeregu czynności procesowych, dwie osoby zostały zwolnione, natomiast 73-letni mąż denatki został osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych.

18 grudnia prokurator postawił podejrzanemu zarzut zabójstwa. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie i tam poczeka na wyrok. Grozi mu nawet dożywocie. Jak na razie nie są znane motywy jego postępowania. Nie wiadomo, dlaczego zabił własną żonę. ([email protected] Fot. Ilustracyjna KMP Tarnów)Dziękujemy za przesłanie błędu