Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
15/09/2020 - 20:40

Tragedia koło Limanowej. Kobieta znalazła w potoku zwłoki mężczyzny

Limanowscy policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają, jak zginął 68-letni mężczyzna, którego zwłoki dzisiaj rano zostały znalezione w potoku przepływającym przez Rupniów. Prawdopodobnie w najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pomoże wyjaśnić przyczyny i okoliczności tej tragedii.

W potoku przepływającym przez Rupniów (gmina Limanowa) znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Jak informuje limanowa.in ciało zauważyła przechodząca obok kobieta. Natychmiast powiadomiła służby ratunkowe mając nadzieję, że mężczyznę uda się jeszcze uratować.

Niestety jak się okazało, na ratunek było już za późno. Załodze karetki pogotowia, która po chwili dotarła na miejsce, pozostało jedynie stwierdzić zgon.

Na miejscu pracują limanowscy policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora. Jak na razie wiadomo jedynie tyle, że znaleziony w potoku mężczyzna miał 68 lat. Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną jego śmierci. Prawdopodobnie w najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności tej tragedii. ([email protected] Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu