Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 3 lutego. Imieniny: Błażeja, Joanny, Telimeny
23/10/2020 - 14:25

Targnął się na własne życie. Jego ciało znalazła rodzina

Nie żyje 39-letni mężczyzna, który prawdopodobnie targnął się na własne życie. Jego ciało znajdowało się w jednym z budynków mieszkalnych w Lubomierzu. Znalazła je rodzina 39-latka. Niestety na ratunek było już za późno.

Mieszkańcy Lubomierza są wstrząśnięci tragedią, która rozegrała się w ich miejscowości. W jednym z domów znaleziono ciało mężczyzny, który prawdopodobnie targnął się na własne życie. Jak się okazało, było to ciało 39-latka, który nie był mieszkańcem Lubomierza.

Zobacz też Nie odwracaj wzroku, reaguj. Samobójcą może być bliska osoba

Znalazła go rodzina, która miała nadzieję, że jego życie uda się jeszcze uratować. Niestety gdy pogotowie dotarło na miejsce, ratownikom medycznym pozostało jedynie potwierdzić zgon mężczyzny.  

Funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej limanowskiej policji wspólnie z prokuratorem zabezpieczyli ciało, które w najbliższych dniach zostanie poddane badaniom sekcyjnym w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wyniki badań pomogą śledczym ustalić, co tak naprawdę wydarzyło się w jednym z domów w Lubomierzu. Prokurator wstępnie wykluczył możliwość, aby ktoś mógł się przyczynić do tej śmierć. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna sam targnął się na własne życie. ([email protected], Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu