Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
08/08/2023 - 11:00

Taki młody, a już zniszczył sobie życie. Wpadł na ul. Długosza w Nowym Sączu

Jeszcze nie ukończył jednej kary pozbawienia wolności, a już stanie przed sądem i usłyszy kolejny wyrok. 24-latek wpadł w ręce policjantów na ulicy Długosza w Nowym Sączu. Zgubiło go nerwowe zachowanie.

Kilka dni temu, a dokładnie 3 sierpnia, sądeccy policjanci patrolując ulice Nowego Sącza, na ulicy Długosza zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo rozglądać. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, dlatego postanowili go wylegitymować. Szybko okazało się, że ich przeczucia były słuszne.

- 24-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przemyślu. Mężczyzna miał do odbycia karę 1,5 roku pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwa – informuje kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.  

Zobacz też Trąba powietrzna w Korzennej. W sieci ukazało się nagranie [FILM] 

Jakby tego było mało, podczas kontroli osobistej policjanci znaleźli przy nim zawiniątko z folii aluminiowej z białymi kryształkami. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy.

- Po zważeniu i przebadaniu narkotestem zabezpieczonej substancji okazało się, że 24-latek posiadał przy sobie ponad 12 gramów substancji psychotropowej MDPV – dodaje policjantka.

Mieszkaniec województwa podkarpackiego usłyszał zarzut posiadania narkotyków, a następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe półtora roku. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu