Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
25/02/2023 - 08:30

Ta kobieta jest poszukiwania przez policję listem gończym. Nie uwierzycie co zrobiła

Co kilka dni, na stronie małopolskiej policji, funkcjonariusze publikują kolejne wizerunki i rysopisy osób poszukiwanych listami gończymi. Są to osoby w różnym wieku, które dopuściły się przeróżnych przestępstw. W tym niechlubnym gronie znalazła się 37-letnia Paulina Pieniążek - Ostaszewska.

37-letnia Paulina Pieniążek - Ostaszewska z Krakowa jest poszukiwana przez małopolskich policjantów. Kobieta ma do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za rozbój, 1 roku i 6 miesięcy za oszustwo i 1  miesiąca pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Sąd Rejonowy w Krakowie wydał za nią list gończy.

- Poszukiwana 37-latka ma 160 cm wzrostu i niebieskie oczy. Na lewej łopatce ma tatuaż przedstawiający motyla, a na lewej nodze tatuaż w kształcie kwiatka. W ostatnim czasie mieszkała przy ul. Mostowej 8 w Krakowie - informują policjanci. 

Paulina Pieniążek - Ostaszewska jest poszukiwana przez policję

Jeśli wiesz, gdzie teraz przebywa poszukiwana kobieta, koniecznie skontaktuj się z policją. Funkcjonariusze czekają na wszelkie informacje pod numerem telefonu 47 83 52 914 albo 112.  

- Za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 – ostrzegają policjanci i równocześnie zapewniają utrzymanie tajemnicy co do osoby informującej. ([email protected] fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu