Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
09/01/2021 - 15:50

Szuka ich policja. Co mają na sumieniu? [ZDJĘCIA]

Małopolscy policjanci poszukują listami gończymi osób, które dopuściły się przeróżnych przestępstw. Jedni brali udział w zorganizowanej grupie przestępczej, inni uchylali się od płacenia alimentów, a jeszcze inni dopuścili się oszustwa. Przyjrzyj im się dobrze. Być może dzięki twojej pomocy uda się zatrzymać którąś z poniższych osób.

52-letnia Joanna Alo jest poszukiwana przez policje listem gończym. Ma do odbycia karę dwóch lat pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i dopomaganie cudzoziemcom w nielegalnym przekraczaniu granicy Rzeczypospolitej Polskiej.

Poszukiwana 52-latka ma 164 cm wzrostu i zielone oczy. Nie ma żadnych szczególnych znaków. W ostatnim czasie mieszkała przy ulicy Młodzieży 35 w Krakowie.

Jeśli widziałeś ją albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu: 47 83 52 917 lub 112. Jednocześnie funkcjonariusze ostrzegają, że za ukrywanie osoby poszukiwanej i dopomaganie w ucieczce grozi kara do pięciu lat więzienia.

Małopolscy policjanci poszukują także innych przestępców. Chcesz zobaczyć ich zdjęcia i rysopis? Przejdź na kolejną stronę…

StronyDziękujemy za przesłanie błędu