Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
08/03/2023 - 13:25

Szczęśliwy finał poszukiwań. Policjanci odnaleźli zaginioną 14-latkę

Szczęśliwy finał mają poszukiwania 14-letniej Patrycji, która zaginęła 13 lutego. Policjanci odnaleźli ją całą i zdrową na terenie Zabrza. Dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach poprzez udostępnianie komunikatu o zaginięciu, który ukazał się na naszym portalu.

14-letnia Patrycja, która jest mieszkanką powiatu limanowskiego, zaginęła 13 lutego. W tym dniu, po godzinie siódmej, wyszła ze swojego domu w Przenoszy i zniknęła bez śladu. Gdy nie wróciła na noc do domu, zmartwieni rodzice poprosili policję o pomoc w poszukiwaniach. 

Zobacz też Zaginęła Krystyna Ogorzelec! Wybrała się na przejażdżkę rowerem, do domu juz nie wróciła

W przeszłości, a dokładnie 30 listopada 2022 r., doszło już do podobnej sytuacji. Wówczas 14-letnia Patrycja po wyjściu ze szkoły zniknęła bez śladu. Na szczęście policjantom szybko udało się odnaleźć zaginioną dziewczynę. Jak się okazało, przebywała u znajomych w Gliwicach.

Tym razem poszukiwania również mają szczęśliwy finał. Funkcjonariusze odnaleźli ją całą i zdrową. Nastolatka przebywała u swojego znajomego w Zabrzu. Policjanci przekazali ją matce. Dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach! ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu