Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
20/09/2020 - 15:40

Szczęśliwy finał poszukiwań. Odnalazł się 81-letni mężczyzna. Gdzie był?

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 81-letniego mężczyzny, który 16 września wyszedł ze swojego mieszkania w Krakowie i nie wrócił na noc. Zaginiony Jan W. odnalazł się cały i zdrowy.

Zaginiony Jan W. wyszedł z mieszkania w Krakowie w środę 16 września około godziny piętnastej. 81-latek nie wrócił na noc i nie skontaktował się z bliskimi. Mężczyzna jest schorowany, kuleje na lewą nogę, ma problemy z pamięcią i cierpi na demencję starczą, dlatego jego życie było zagrożone. Bliscy zaginionego 81-latka nie mieli pojęcia, gdzie może się znajdować, dlatego o pomoc poprosili policję.

Zobacz też Starszy mężczyzna zaginął bez śladu. Jest schorowany i ma problemy z pamięcią

Zaginionego Jana W. w terenie przez prawie cztery godziny szukali strażacy, policjanci i ratownicy z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Goszcza z trzema psami ratowniczymi

- Nasze działania skupiły się na wyznaczeniu obszaru, a zarazem podziale sektorów, w których użyto psów ratowniczych i metod tyraliery – wyjaśniają ratownicy z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Goszcza.

Na szczęście zaginiony 81-latek odnalazł się cały i zdrowy. Policjanci zauważyli go na jednej z krakowskich ulic. Mężczyzna szedł przed siebie i nie wiedział, gdzie się znajduje. Jak udało nam się dowiedzieć, w ostatnich dniach blok, w którym mieszka 81-latek, był remontowany. Być może mężczyzna nie rozpoznał go i dlatego szedł przed siebie bez celu, szukając swojego mieszkania. Na szczęście wszystko dobrze się zakończyło. ([email protected] Fot. Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Goszcza)

Szczęśliwy finał poszukiwań. Odnalazł się 81-letni mężczyzna. Gdzie był?
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 81-letniego mężczyzny, który 16 września wyszedł ze swojego domu w Krakowie i nie wrócił na noc. Zaginiony Jan W. odnalazł się cały i zdrowy.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)