Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
21/06/2021 - 10:50

Szczęśliwy finał poszukiwań. 22-letni Krzysztof z Berestu został odnaleziony

Szczęśliwy finał mają poszukiwania zaginionego mieszkańca Berestu, który w nocy z 13 na 14 czerwca wyszedł przed dom zapalić papierosa i przepadł bez śladu. 22-latek aktualnie przebywa w szpitalu, ale jego życiu nic nie zagraża.

Do naszej redakcji dotarła dzisiaj rano radosna wiadomość. Odnalazł się 22-letni Krzysztof z Berestu, który zaginął w nocy z 13 na 14 czerwca. Tak jak już wielokrotnie informowaliśmy na łamach „Sądeczanina”, mężczyzna wyszedł przed dom zapalić papierosa i zniknął. Jego rodzina zgłosiła zaginięcie na policję. Nie czekali jednak bezczynnie, robili co tylko mogli, aby go odnaleźć. Szukali go w terenie, rozesłali komunikat o zaginięciu do lokalnych mediów, a nawet poprosili o pomoc znanego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Niestety ich starania nie przynosiły efektów.

W poszukiwania w terenie zaangażowali się również policjanci, strażacy i ratownicy Grupy Krynickiej GOPR, ale i oni nie znaleźli zaginionego mężczyzny. Jak udało nam się dowiedzieć, w niedzielę mieszkańcy sąsiedniej miejscowości przekazali rodzinie zaginionego cenne informacje, dzięki którym udało się odnaleźć 22-letniego Krzysztofa. W tej chwili mężczyzna przebywa w szpitalu. Jego życiu nic nie zagraża.

Rodzina 22-latka bardzo dziękuje wszystkim naszym Czytelnikom za pomoc w poszukiwaniach poprzez udostępnianie komunikatu o zaginięciu w portalach społecznościowych. My również przyłączamy się do tych podziękowań. ([email protected] Fot. PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu