Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
09/11/2018 - 10:20

Strażacy pojechali gasić śmieci. Znaleźli zwęglone zwłoki [ZDJĘCIA]

Strażacy zostali wezwani do gaszenia palących się śmieci. Niestety gdy dotarli na miejsce, znaleźli zwęglone zwłoki. Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ciało. Śledczy będą wyjaśniać, jak doszło do tej tragedii.

Tragicznie rozpoczął się dzisiejszy dzień. Kilka minut po godzinie 6 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że w Nowym Sączu przy ulicy I Maja wybuchł pożar. Na miejsce na sygnale pośpieszyły aż cztery zastępy strażaków, pogotowie i policja.

Okazało się, że paliły się śmieci przy wejściu do piwnicy, w której kiedyś była pralnia. Niestety na śmieciach znajdowały się zwęglone zwłoki. Strażacy szybko ugasili ogień wodą. Niestety życia znalezionej osoby nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Śledczy zabezpieczyli ślady oraz zwłoki. Jak na razie nie wiadomo czy zwęglone ciało należało do kobiety czy mężczyzny. Nie wiadomo też jak doszło do tej tragedii.

Zobacz też Makabryczne odkrycie w Nowym Sączu. W szambie znaleźli zwłoki [ZDJĘCIA]

To już drugie makabryczne odkrycie w ostatnim czasie. Przypomnijmy. 11 października sądeccy policjanci patrolowali ulice Nowego Sącza. Sprawdzali pustostany, w których gromadzą się bezdomni i nietrzeźwi. Udali się też do starych szalet miejskich, które znajdują się w pobliżu zatoczki autobusowej przy Bulwarze Narwiku. W zbiorniku przeznaczonym na szambo znaleźli  zwłoki mężczyzny.

RG [email protected], Fot. Eryk Kowalski

Strażacy pojechali gasić śmieci. Znaleźli zwęglone zwłoki
Strażacy zostali wezwani do gaszenia palących się śmieci. Niestety gdy dotarli na miejsce, znaleźli zwęglone zwłoki. Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ciało. Śledczy będą wyjaśniać, jak doszło do tej tragedii. (Fot. Eryk Kowalski / PSP Nowy Sącz)


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)