Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
27/12/2023 - 20:55

Straszny wypadek na pasach w Nowym Sączu. Szybko przewieźli ją do szpitala

Trwa fatalna seria potrąceń w regionie. Tym razem wszystko wydarzyło się środowego popołudnia w Nowym Sączu i ponownie wyglądało bardzo poważnie. Niezbędne okazało się przewiezienie poszkodowanej do szpitala.

Potrącenie w Nowym Sączu

W okresie świątecznym na drogach w Małopolsce nie brakowało niebezpiecznych sytuacji. Jak podała policja, od 22 do 26 grudnia 2023 roku doszło do 16 wypadków drogowych. Na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych, choć 17 osób zostało rannych.

W Nowym Sączu mamy w ostatnim czasie  popołudniami ogromne korki. Jednym z powodów są zamknięte ulice przez trwającą modernizacją linii kolejowej. Powodują je jednak również kraksy czy potrącenia, których nie brakuje. Z kolejną taką sytuacją mieliśmy do czynienia środowego popołudnia.

Tym razem wszystko działo się na ul. Prażmowskiego w pobliżu Centrum Handlowego Gołąbkowice. Policjanci przyjęli zgłoszenie chwilę przed godziną 17 i od razu ruszyli na miejsce.

25-latka wylądowała w szpitalu

Jak dowiedzieliśmy w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie, na oznakowanym przejściu dla pieszych BMW potrąciło 25-latkę. Niestety, wszystko wyglądało bardzo poważnie. Ratownicy medyczni szybko zabrali ją do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Grudzień jest niestety pełen tragicznych informacji. Kilka dni temu w Krynicy śmiertelnie potrącona została 92-latka. Nieco wcześniej życie na ulicy straciła również mieszkanka Gorlic. Pojazd prowadził wówczas lekarz z Nowego Sącza, który uciekł z miejsca wypadku. ([email protected], fot.: RG/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu