Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lipca. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
08/01/2019 - 14:15

Stłuczka na ul. Mickiewicza. Osobówka zderzyła się z autobusem MPK

Samochód osobowy zderzył się z autobusem MPK. Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalali, jak doszło do tej kolizji. Pojazdy zostały już usunięte z drogi. Na ul. Mickiewicza nie ma już żadnych utrudnień.

Około godziny 12.30 na ulicy Mickiewicza w Nowym Sączu doszło do kolizji. Zderzyły się dwa pojazdy - autobus MPK linii numer 41 oraz samochód osobowy. Przez kilkadziesiąt minut droga była całkowicie zablokowana. Tworzyły się korki. Obecnie ruch odbywa się bez żadnych utrudnień.

Zobacz też Zginął pod kołami samochodu. Zwłoki znaleźli w potoku

Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalali, jak doszło do tej stłuczki. Jak udało nam się dowiedzieć, to kierowca samochodu osobowego doprowadził do zderzenia. 

- Kierujący samochodem Skoda, jadąc w kierunku ulicy Długosza, nie zachował bezpiecznej odległości od poruszającego się w tym samym kierunku pojazdu i doprowadził do bocznego zderzenia z autobusem MPK - wyjaśnia oficer dyżurny sądeckiej policji. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Funkcjonariusze przebadali kierowców alkomatem - obaj byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

RG [email protected] Fot. CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)