Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
12/01/2021 - 11:15

Staruszka potrzebowała pomocy. Strażacy musieli wyważyć drzwi

Mieszkanka Stróż upadła na podłogę i doznała urazu. Nie mogła samodzielnie wstać. Na szczęście udało jej się wezwać pomoc. Kobieta została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

O wielkim szczęściu – mimo wszystko – może mówić mieszkanka Stróż. Kobieta dzisiaj rano upadła na podłogę i nie mogła samodzielnie wstać. Była sama w zamkniętym mieszkaniu. Na szczęście udało jej się wezwać pomoc.

Jako pierwsi na miejsce dotarli strażacy ze Stróż, którzy wyważyli drzwi, weszli do środka i udzielili pomocy poszkodowanej kobiecie. Po chwili na miejsce przybyło także pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna z Nowego Sącza.

Zobacz też Wyważyli drzwi mieszkania przy ul. Królowej Jadwigi. W środku znaleźli 34-latka

Strażacy wspólnie z ratownikami medycznymi, przenieśli poszkodowaną do karetki. Kobieta została zabrana do szpitala.

Strażacy bardzo często otrzymują podobne zgłoszenia. W ostatnich dniach wiele razy byli wzywani do osób, które z różnych przyczyn upadły na podłogę, doznały urazy i nie mogły samodzielnie wstać. Na szczęście, jak na razie w każdym z tych przypadków pomoc dotarła na czas i udało się uratować życie poszkodowanych osób. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu