Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 listopada. Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii
25/06/2019 - 10:15

Spowodował kolizję w Trzetrzewinie i uciekł. Policjanci szukają świadków

Sądeccy policjanci szukają świadków kolizji drogowej, do której doszło 16 czerwca na drodze krajowej w Trzetrzewinie. Kierowca tira uderzył w samochód osobowy i uciekł.

Kilka dni temu na łamach portalu Sądeczanin.info pisaliśmy o kobiecie, która ucierpiała w kolizji w Trzetrzewinie, a która teraz za pomocą mediów i portali społecznościowych szuka sprawcy. Kierowcy tira, który spowodował kolizję i uciekł szukają również sądeccy policjanci.

- Nieznany na obecną chwilę kierujący pojazdem ciężarowym z naczepą, podczas wykonywania manewru wymijania, na łuku drogi w prawo, nie zachował należytych środków ostrożności i w efekcie doprowadził do zderzenia bocznego z samochodem marki Seat. Kierujący samochodem ciężarowym nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia i odjechał w kierunku Nowego Sącza – informuje Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji.

Zobacz też Dramatyczny apel zranionej kobiety. Szuka go na własną rękę

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do ewentualnych świadków tego zdarzenia lub osób, które posiadają na jego temat jakąkolwiek wiedzę o kontakt z policją, gdyż wszelkie dodatkowe informacje pozwolą dokładnie wyjaśnić jego przebieg, okoliczności i przyczyny.

- Na wszelkie informacje czekamy pod numerem telefonu: (18) 442 43 52 lub pod numerem alarmowym 997/112 – apelują policjanci.

RG [email protected], Fot. Spotted Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu