Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
18/11/2020 - 13:50

Spłonął żywcem w blaszanym garażu. Strażacy znaleźli jego zwęglone ciało

Gorliccy policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają przyczyny tragedii, która wydarzyła się we wtorkowe przedpołudnie w Wójtowej koło Gorlic. W blaszanym garażu strażacy znaleźli spalony samochód i zwęglone ciało mężczyzny.

Było kilkanaście minut po godzinie jedenastej, jak na jednej z prywatnych posesji w Wójtowej wybuchł pożar. Zapalił się blaszany garaż, w którym znajdował się samochód. Błyskawicznie na miejscu zjawili się strażacy z Wójtowej i Gorlic, którzy zaczęli gasić pożar. Gdy sytuację udało się opanować, ratownicy weszli do środka. W garażu natknęli się na spalone zwłoki mężczyzny. Jak się okazało, było to ciało 63-letniego właściciela obiektu.

- Prokurator zdecydował o powołaniu biegłego z zakresu pożarnictwa, który będzie starał się znaleźć przyczynę tego pożaru – powiedział dla „Sądeczanina” asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

Zobacz też Tragiczny pożar w Wójtowej. W garażu strażacy znaleźli zwęglone zwłoki

Jak na razie jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o przyczynach tej tragedii. Jak udało nam się dowiedzieć od jednego z mieszkańców Wójtowej, 63-latek wiele razy groził, że targnie się na własne życie. Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ciało do badań sekcyjnych, których wyniki pomogą ustalić przyczyny i okoliczności tej tragedii. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu