Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 26 stycznia. Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny
05/09/2021 - 10:05

Sobota naznaczona śmiercią. Znaleźli go martwego w potoku

Makabrycznym odkryciem zakończył się spacer mieszkańca Mordarki, który w korycie potoku dostrzegł leżącego mężczyznę. Był martwy. Co kryje się za tą śmiercią?

Było po godzinie osiemnastej, kiedy dyżurny limanowskiej komendy policji  odebrał telefon od  przerażonego spacerowicza,  który dokonał makabrycznego odkrycia. W korycie potoku w Mordarce znalazł zwłoki.

Czytaj też Mówią o niej „ta czarna, ta uśmiechnięta”… a Patrycja nosi w sobie śmierć

- Martwy mężczyzna miał 57 lat – mówi oficer dyżurny. Co kryje się za tą śmiercią? - Ze wstępnych ustaleń wynika, że  mógł spaść z kładki nad potokiem. Czy było to zasłabnięcie, a może wcześniej pił alkohol, to wykaże sekcja zwłok –dodaje policjant.

To kolejna tragiczna informacja z naszego regionu. Sobota przyniosła też informację o śmierć biznesmena, który był właścicielem sądeckiej galerii Trzy Korony. Podobnie jak znaleziony w potoku martwy mężczyzna miał 57 lat. O tym dramacie, piszemy w artykule. Niespodziewana tragedia. Nie żyje właściciel galerii Trzy Korony Stanisław Kosoń  (jagienka.michalik@sądeczanin.info) zdjęcie ilustracyjne OSP GołkowiceDziękujemy za przesłanie błędu