Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 30 września. Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
24/01/2013 - 14:21

Słopnice: Policyjny pościg za pijanym kierowcą quada

Policjanci zatrzymali wczoraj (23 stycznia) w pościgu kierującego quadem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Słopnicach. Okazało się, że 33-latek, który prowadził pojazd był pijany. Miał trzy promile alkoholu.
Wczoraj (23 stycznia) około godz. 16.20 policjanci limanowskiej „drogówki” zatrzymywali w Słopnicach do kontroli drogowej kierującego quadem. Niestety mężczyzna, prowadzący pojazd nie zatrzymał się i odjechał.
- Policjanci ruszyli za nim w pościg – mówi asp. Stanisław Piegza, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. – Kierujący quadem jechał najpierw drogą gminną a później pojazd zjechał na drogę, prowadzącą w stronę rzeki. Pościg był prowadzony przez blisko kilometr. 33-letni mężczyzna, jadący quadem został zatrzymany. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Okazało się, że miał on 3 promile alkoholu.
Funkcjonariusze zatrzymali 33-latkowi prawo jazdy. Okazało się też, że quad był niezarejestrowany, nie był dopuszczony do ruchu, nie posiadał też aktualnej polisy OC.
Sprawę prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tymbarku.
(MIGA)
Fot. (MIGA)Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe