Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
04/02/2020 - 07:25

Ślizgawka na drogach! Tir w rowie, auto w rzece i przewrócony autobus [ZDJĘCIA]

Kierowcy, uważajcie na siebie! Drogi są bardzo śliskie. Najgorsza sytuacja jest w gminie Krynica-Zdrój oraz Łabowa. To tam musicie zachować największą ostrożność.

Bardzo pracowicie rozpoczął się wtorek dla sądeckich służb ratunkowych. Przed godziną piątą strażacy i policjanci zostali wezwani do Krynicy, gdzie na ulicy Sądeckiej autobus wpadł w poślizg, a następnie przewrócił się na bok. Pojazd leżał w poprzek na drodze wojewódzkiej, która była całkowicie zablokowana. Autobusem jechało dwóch kierowców. Na szczęście nic poważnego im się nie stało.

Z kolei w Mochnaczce Wyżnej niemal w tym samym czasie tir wpadł do rowu i wyciekało z niego paliwo. Na to zdarzenie najechali strażacy z Mochnaczki Niżnej. Po chwili przyjechały jeszcze zastępy z Krynicy, Mochnaczki Wyżej oraz grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego. Ratownicy sprawnie zabezpieczyli wyciek paliwa. Kierowca miał sporo szczęścia. Wyszedł z tej kolizji bez szwanku.

Do bardzo groźnego wypadku doszło o godzinie 6.30 w Roztoce Wielkiej w gminie Łabowa, gdzie samochód wpadł w poślizg, wypadł z drogi i zatrzymał się w rzece. To cud, że nikt nie zginął. Kierowca samodzielnie wyszedł z auta. Poszkodowanym zajęła się załoga pogotowia ratunkowego, która już po chwili dotarła na miejsce.

Na drogach jest ślizgawica, dlatego uważajcie na siebie. Lepiej zdjąć nogę z gazu i zachować szczególną ostrożność.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz

Ślizgawica na drogach! Tir w rowie, auto w rzece i przewrócony autobus...
Kierowcy, uważajcie na siebie! Drogi są bardzo śliskie. Najgorsza sytuacja jest w gminie Krynica-Zdrój oraz Łabowa. To tam musicie zachować największą ostrożność.


Dziękujemy za przesłanie błędu