Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
06/11/2018 - 14:35

Samochód zderzył się z motorowerem. Policjanci szukają świadków

Widziałeś wypadek na skrzyżowaniu ulic Barskiej i Sucharskiego? Zgłoś się na policję. Być może dzięki Tobie uda się ustalić okoliczności i przyczyny kraksy, w której ranny został mężczyzna podróżujący motorowerem.

Minął już miesiąc od dramatycznego wypadku, który rozegrał się 2 października około godziny 10.30 na skrzyżowaniu ulic Barskiej i Sucharskiego w Nowym Sączu. Kierowca, który podróżował samochodem wymusił pierwszeństwo i zderzył się z motorowerem. Niestety mężczyzna, który kierował jednośladem został ciężko ranny.

Sądeccy policjanci prowadzą w tej sprawie dochodzenie. Potrzebni są świadkowie wypadku, aby w pełni udało się wyjaśnić okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

- Zwracamy się do ewentualnych świadków tego wypadku lub osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę związaną z tym zdarzeniem. Każda informacja w tej sprawie jest dla nas cenna i może przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności wypadku – apeluje Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.  

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 18 442 42 57 (policjant prowadzący sprawę), 18 442 42 51 (sekretariat Wydziału Kryminalnego KMP) lub 18 442 46 30 (oficer dyżurny KMP).

RG [email protected], Fot. Ilustracyjna Sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu