Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
12/11/2018 - 14:40

Samochód zatrzymał się na drzewie. Auto nadaje się na złom [ZDJĘCIA]

Samochód zjechał z drogi i zatrzymał się na drzewie. Pojazd nadaje się tylko do kasacji. A w jakim stanie jest kobieta, która kierowała autem?

Była niedziela 11 listopada. Dochodziła już godzina 13, gdy sądeckie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że w Olszanie w gminie Podegrodzie doszło do wypadku. Z pomocą na sygnale pośpieszyli strażacy z Nowego Sącza i Olszanki, a także pogotowie i policja.

Zobacz też Uderzył w niego samochód. Zginął kilkadziesiąt metrów od swojego domu

Okazało się, że 40-letnia kobieta, która samotnie podróżowała Volkswagenem Golfem, z nieznanych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Jako pierwsi na miejsce dotarli strażacy. Poszkodowana siedziała w samochodzie. Była przytomna i nie skarżyła się na żadne dolegliwości. Strażacy udzielili jej pomocy, a następnie przekazali 40-latkę załodze pogotowia.

Ratownicy medyczni przebadali poszkodowaną. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Nie było konieczności, aby jechała do szpitala. Dobrze, że razem z nią w aucie nie jechali inni pasażerowie, bo mogłoby dojść do tragedii, ponieważ pojazd uderzył prawym bokiem w drzewo. Przez niespełna godzinę na drodze były utrudnienia. Ruch odbywał się wahadłowo.

RG [email protected], Fot. PSP Nowy Sącz

Samochód zatrzymał się na drzewie. Auto nadaje się na złom

Samochód zjechał z drogi i zatrzymał się na drzewie. Pojazd nadaje się tylko do kasacji. A w jakim stanie jest kobieta, która kierowała autem?
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach