Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
01/06/2020 - 15:00

Samochód zakleszczył się w przyczepie ciężarówki, a co z ludźmi? [ZDJĘCIA]

Jedna osoba została zabrana do szpitala po tym, jak w Białej Niżnej samochód osobowy zderzył się z przyczepą ciężarówki. Przez półtorej godziny na drodze wojewódzkiej, na której doszło do wypadku, były utrudnienia w ruchu.

Pechowo rozpoczął się nowy tydzień na sądeckich drogach. Dzisiaj rano po godzinie 6 w Białej Niżnej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na drodze wojewódzkiej 981 samochód marki Volkswagen Golf uderzył w tył przyczepy, która była dopięta do samochodu ciężarowego. Siła uderzenia musiała być bardzo duża, bo osobówka zakleszczyła się w przyczepie.

Zobacz też Groźny wypadek w Witowicach Dolnych. Droga była zablokowana

Zarówno autem, jak i ciężarówką jechały dwie osoby. Wszyscy samodzielnie opuścili pojazdy, ale kierowca Volkswagena skarżył się na dolegliwości.

- Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili pomocy poszkodowanemu kierowcy. W trakcie akcji ratunkowej przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, który przejął poszkodowanego – informuje bryg. Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.  

Zobacz też Wypadek w Bilsku. Karetka transportowa wylądowała na dachu w rowie

Jak udało nam się dowiedzieć, poszkodowany mężczyzna został zabrany na badania do szpitala. Przez półtorej godziny na drodze wojewódzkiej 981 były utrudnienia. Podczas akcji ratunkowej droga była całkowicie zablokowana.

RG [email protected] Fot. OSP Biała NiżnaDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe