Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
18/11/2018 - 13:20

Samochód wpadł do potoku. To cud, że nikt nie zginął [ZDJĘCIA]

Samochód zjechał z drogi i wpadł do potoku. Osoba, która podróżowała autem miała sporo szczęścia, że nic jej się nie stało. Ten dzień na pewno długo będzie pamiętać.

Dramatycznie rozpoczął się dzisiejszy poranek na drogach powiatu limanowskiego. Kilkanaście minut przed godziną 9 w Laskowej Górnej samochód zjechał z drogi i wpadł do potoku.

Już po kilkunastu minutach na sygnale przyjechały wozy strażackie oraz policja. Okazało się, że autem podróżowała jedna osoba. Miała wielkie szczęście, bo nic jej się nie stało. Wyszła z auta o własnych siłach. Skończyło się jedynie na strachu.

Zobacz też Dzisiaj dzień pamięci ofiar wypadków drogowych. Kostucha zbiera tragiczne żniwo

Strażacy za pomocą żurawia hydraulicznego wyciągnęli samochód z potoku na drogę. Na miejscu przyczyny i okoliczności kolizji ustalali limanowscy policjanci. Dzisiaj rano temperatura spadła poniżej zera. Drogi były śliskie. Niewykluczone, że osoba kierująca wpadła w poślizg.

RG [email protected], fot. OSP Laskowa

Samochód wpadł do potoku. To cud, że nikt nie zginął
Samochód zjechał z drogi i wpadł do potoku. Osoba, która podróżowała autem miała sporo szczęścia, że nic się jej nie stało. Ten dzień na pewno zapamięta długo.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)