Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
06/03/2020 - 20:15

Rodzina zaginionej Teresy prosi o pomoc. Chcą jeszcze raz przeszukać teren

Choć poszukiwania w terenie zaginionej Teresy M. zostały zakończone, to jej rodzina postanowiła na własną rękę jeszcze raz przeszukać okolice starosądeckich stawów. Każdy z nas może pomóc. Wystarczy udostępnić ten komunikat na portalach społecznościowych, aby ta informacja dotarła do jak największej liczby osób oraz przyjść jutro o godz. 9 w miejsce wyznaczone przez rodzinę zaginionej.

Kobieta wyjechała swoim białym Peugeotem spod domu w Nowym Sączu we wtorek (3 marca) około godziny 20 i nie wróciła na noc. Samochód został odnaleziony w rejonie stawów w Starym Sączu, dlatego właśnie w tym miejscu zaginionej 34-latki szukało kilkadziesiąt osób.  

- Przez dwa dni intensywnych poszukiwań w terenie oraz na wodzie, łącznie sprawdzono obszar o powierzeni około 315 hektarów. Do poszukiwań wykorzystano drona, użyto również psa tropiącego, a nurkowie sprawdzili tereny wodne – informuje asp. Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej policji.

Zaginionej Teresy M. nie udało się odnaleźć, ale policjanci w dalszym ciągu prowadzą w tej sprawie czynności. 

Przypomnijmy. W dniu zaginięcia 34-latka ubrana była w szary długi sweter, ciemnozielony płaszcz i zielone spodnie. Kobieta ma około 175 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, jasne, krótkie włosy, uczesane do góry i jasne oczy. Na łydce lewej nogi ma tatuaż w postaci delfina.

Zobacz też Trwają poszukiwania zaginionej 34-latki. Szuka jej kilkadziesiąt osób [ZDJĘCIA]

Jeśli posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej Teresy M., koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu 112.

Rodzina zaginionej za pomocą portalu społecznościowego zwróciła się z wielką prośbą do wszystkich sądeczan. Każdy z nas może pomóc. 

Chcielibyśmy ponownie przeszukać tereny wokół stawów w Starym Sączu. Wierzymy w siłę internetu i prosimy o pomoc wszystkich, którzy byliby w stanie nam pomóc. Osoby chętne do pomocy prosimy o stawienie się na parkingu kolo stawów w Starym Sączu w sobotę 7 marca o godzinie 9. 

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz, R. Gajewski

Poszukiwania w Starym Sączu. Kilkadziesiąt osób szukało zaginionej Teresy M.
Fot. RG


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)