Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
14/09/2023 - 10:40

Rodzice z dziećmi przeżyli koszmar. Na długo zapamiętają tę podróż [ZDJĘCIA]

W Skrzydlnej koło Limanowej o poranku dachował samochód Land Rover. Autem podróżowała czteroosobowa rodzina z dziećmi. Z pewnością na długo zapamiętają tę podróż.

Była godzina czwarta trzydzieści, jak w miejscowości Skrzydlna w gminie Dobra doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód Land Rover, którym podróżowali rodzice z dwójką dzieci, wypadł z drogi, dachował i zatrzymał się na boku.

- Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił kontrolę nad autem – powiedziała naszej redakcji st. asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji.

Zobacz też Z ostatniej chwili: wypadek w Ujanowicach. Ucierpiała kobieta i dziecko 

Choć wypadek wyglądał bardzo groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało. Wszyscy wydostali się z uszkodzonego samochodu o własnych siłach. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej.


Przez jakiś czas na drodze w Skrzydlnej były utrudnienia w ruchu. Przejazd uniemożliwiał znajdujący się na jezdni uszkodzony samochód. Gdy policjanci zakończyli czynności dochodzeniowe, strażacy postawili pojazd na koła i usunęli go z drogi.

- Funkcjonariusze przebadali kierowcę alkomatem. Okazało się, że był trzeźwy. Mężczyzna został pouczony przez policjantów – dodaje rzeczniczka limanowskiej policji. ([email protected] Fot. OSP Skrzydlna)Dziękujemy za przesłanie błędu