Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
29/03/2024 - 12:40

Ratownicy pędzili na pomoc, ale było za późno. Kiedy go znaleźli już nie żył

Czwartkowego wieczoru służby ratunkowe pędziły do gminy Chełmiec. Kiedy przybyli na miejsce okazało się jednak, że na pomoc jest już za późno. W domu znaleźli ciało mężczyzny.

Śmierć w gminie Chełmiec

W marcu w naszym regionie niestety nie brakowało dramatów. Zwłoki znalezione zostały chociażby w lesie w Żegiestowie (gmina Muszyna) czy w potoku w Szyku (powiat limanowski). Kolejne niepokojące zgłoszenie wpłynęło do ratowników w czwartek. 

Alarm rozległ się po godzinie 20 na terenie gminy Chełmiec. To właśnie tutaj, w jednym z domów znalezione zostało ciało mężczyzny. Niestety, mimo wysiłków na pomoc było już za późno. Nie udało się go uratować. Na miejscu obecna była policja, strażacy oraz ratownicy medyczni. Pojawił się również prokurator.

Jaka była przyczyna zgonu?

- Wstępnie wykluczone zostało, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania - wyjaśnia kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy KMP w Nowym Sączu.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że wszystko działo się w Niskowej. Powodem śmierci 45-latka miało być nagłe zatrzymanie krążenia. ([email protected], fot.: RG/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu