Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 7 czerwca. Imieniny: Ariadny, Jarosława, Roberta
10/10/2018 - 13:50

Przyszowa: wjechał samochodem w pieszego i uciekł z miejsca wypadku

Potrącił samochodem pieszego i uciekł. Myślał, że pozostanie bezkarny. Mylił się. Bardzo szybko został zatrzymany przez policjantów. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem.

Był poniedziałek 8 października. 24-letni mężczyzna jechał samochodem marki Volkswagen Golf. Przejeżdżał przez Przyszową na Limanowszczyźnie. Nagle podczas wyprzedzania samochodu potrącił 55-letniego mężczyznę, który biegł lewym poboczem. Kierowca nie zatrzymał się i nie udzielił poszkodowanemu pomocy. Uciekł z miejsca.

Zobacz też Z ostatniej chwili: wypadek na ulicy Barskiej. Trwa akcja ratunkowa

Osoby, które widziały wypadek natychmiast zadzwoniły pod numer alarmowy i wezwały karetkę i policję. Załoga pogotowia ratunkowego, która  po chwili dotarła na miejsce, udzieliła 55-latkowi pomocy i zabrała do szpitala na badania. Na szczęście nic poważnego mu mu się nie stało.

Sprawca wypadku nie nacieszył się długo wolnością. Policjanci bardzo szybko ustalili i zatrzymali 24-latka. Okazało się, że mężczyzna miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali go w policyjnym areszcie. Teraz zajmie się nim sąd.

RG [email protected], Fot. Ilustracyjna Sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu