Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
17/01/2019 - 10:30

Przeżyli horror. Mercedes, którym podróżowali dachował i zatrzymał się na boku

Samochód marki Mercedes, którym podróżowało aż pięć osób, dachował i zatrzymał się na boku. Nikomu nic poważnego się nie stało, ale dwie osoby trafiły do szpitala.

Dzisiaj kwadrans po godzinie 1 w Starym Sączu na ulicy Jana Pawła II doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Już po kilku minutach na sygnale przyjechali strażacy z Nowego i Starego Sącza. Samochód marki Mercedes, którym podróżowało pięć osób, znajdował się na boku i blokował jeden pas ruchu. Wszyscy poszkodowani samodzielnie wyszli z uszkodzonego auta jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych. Cztery osoby znajdowały się przy samochodzie. Na miejscu nie było kierowcy, który z nieznanych przyczyn oddalił się z miejsca zdarzenia.

Jedni strażacy udzielali pomocy poszkodowanym, inni szukali kierowcy. Na szczęście po chwili sam wrócił na miejsce kolizji. Nie skarżył się na żadne dolegliwości. Po kilku minutach przyjechały karetki pogotowia. Strażacy przekazali poszkodowanych pod opiekę ratowników medycznych. Dwie osoby zostały zabrane na badania do sądeckiego szpitala.

Zobacz też Nocny dramat w Kamionce Wielkiej. Aż pięć osób trafiło do szpitala

Przez prawie dwie godziny na drodze w Starym Sączu były utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalali, jak doszło do tej kolizji. Gdy zakończyli już czynności, laweta zabrała uszkodzony samochód, a strażacy uprzątnęli z jezdni elementy, które odpadły z pojazdu.


RG [email protected] Fot. OSP Stary Sącz

Przeżyli horror. Mercedes, którym podróżowali dachował i zatrzymał się na boku
Fot. OSP Stary Sącz / PSP Nowy Sącz


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)