Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 kwietnia. Imieniny: Mai, Marcelego, Wadima
22/02/2017 - 20:20

Przedwczoraj tragedia na DK-75. Dzisiaj znów zderzenie aut

Późnym popołudniem doszło do kolejnego wypadku na DK – 75. W Nowej Wsi (gmina Łabowa) zderzyły się trzy samochody. Jedna poszkodowana osoba jadąca w osobowym Citroenie trafiła do szpitala.

Wypadek wydarzył się na trasie między Nowym Sączem, a Krynicą-Zdrój, około godz. 17.50. „Krajówka” na kilkanaście minut została całkowicie zablokowana.

Do Nowej Wsi od razu pomknęły służby ratownicze. Okazało się, że zderzyły się tam dwa samochody osobowe (Citroen, Suzuki Vitara) i ciężarówka. Citroen wypadł z jezdni do przydrożnego rowu. Pogotowie ratunkowe zabrało poszkodowaną osobę, która jechała w tym pojeździe, do szpitala.

To cud, że nikt nie zginął w drugiej „osobówce”. Reling samochodowy przebił szybę Suzuki Vitara. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.

Przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

Nie dalej, jak przedwczoraj na DK-75 w miejscowości Dąbrowa doszło do tragicznego wypadku, w którym uczestniczyły cztery samochody osobowe. Zginęła w nim Lidia Śmigowska-Kaczka, współzałożycielka i wiceprzewodnicząca Nowoczesnej w Małopolsce i Nowym Sączu. 

Zobacz także: Tragiczny wypadek w Dąbrowie na DK – 75. Nie żyje Lidia Śmiłowska-Kaczka

(MACH), Fot. OSP Łabowa.

Nowa Wieś, wypadek, DK-75


Dziękujemy za przesłanie błędu