Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 4 marca. Imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława
20/02/2021 - 08:40

Pożar garażu w Kamionce Wielkiej. Spłonęły dwa samochody [ZDJĘCIA]

Dwa samochody spłonęły doszczętnie w pożarze garażu, do jakiego doszło piątkowej nocy w Kamionce Wielkiej. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło piątkowej nocy w Kamionce Wielkiej. Chwilę przed godziną 22 strażacy z PSP w Nowym Sączu otrzymali zgłoszenie o pożarze garażu w tej miejscowości. Takie sytuacje zawsze stwarzają zagrożenie dla zdrowia i życia, potrzebna była zatem pilna interwencja.

Zobacz także: OSP Korzenna Centrum ma kamerę termowizyjną o niezwykłej czułości

Jak się okazało, w środku znajdowały się dwa samochody (Mercedes Vito i Chrysler Town&Country), które niestety doszczętnie spłonęły. Duże utrudnienie dla walczących z ogniem strażaków stanowiły butle z gazem. Udało się je jednak bezpiecznie wynieść na zewnątrz. Po ugaszeniu pożaru cały teren został sprawdzony kamerą termowizyjną. Dzięki skutecznym działaniom uniknięto rannych.

Zobacz także: Pożar w sądeckiej firmie. W hali produkcyjnej zapalił się wózek widłowy[ZDJĘCIA]

Na miejscu pracowało JRG I z Nowego Sącza, OSP Królowa Górna oraz OSP Mystków. Obecna była również policja. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: OSP Królowa Górna)

Pożar garażu w Kamionce Wielkiej
Dwa samochody spłonęły doszczętnie w pożarze garażu, do jakiego doszło piątkowej nocy w Kamionce Wielkiej. (fot.: OSP Królowa Górna)


Dziękujemy za przesłanie błędu