Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 czerwca. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
29/10/2023 - 22:25

Pożar domu z ogromnymi stratami. Z ogniem walczyło kilka jednostek straży [ZDJĘCIA]

Kilka jednostek straży pojawiło się niedzielnego popołudnia w Popowicach (gmina Stary Sącz). Pożar domu sprawił, że straty są bardzo duże. Istniały również obawy o zdrowie jego właścicielki.

Pożar w Popowicach

Kilka dni temu ogromny pożar wybuchł w Nowym Sączu. Płonęła wówczas hala magazynowa. Niestety, straty są ogromne. Więcej o sytuacji pisaliśmy TUTAJ. Do równie niebezpiecznej sytuacji doszło niedzielnego popołudnia.

Po godzinie 15 strażacy dostali zgłoszenie o pożarze w Popowicach (gmina Stary Sącz). Od razu pojechali pod wskazany adres. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Płonęło poddasze jednego z domów. 

Akcja straży w gminie Stary Sącz

Niestety, straty są bardzo duże. Budynek uległ znacznemu zniszczeniu. Pod opieką ratowników trafiła również jego właścicielka. Na szczęście, jej stan zdrowia pozwolił na to, że nie musiała zostać zabrana do szpitala.

Na miejscu pracowało wiele jednostek straży. Przyjechały zastępy z Nowego Sącza, Gołkowic, Barcic, Starego Sącza i Moszczenicy. Oczywiście obecni byli również ratownicy medyczni. Na koniec niezbędna była rozbiórka zniszczonych elementów domu. ([email protected], fot.: OSP Moszczenica Niżna)

Pożar domu w Popowicach
Kilka jednostek straży pojawiło się niedzielnego popołudnia w Popowicach. Pożar domu sprawił, że straty są bardzo duże.


Dziękujemy za przesłanie błędu